Nasz Zespół

Anna Mrowiec ZygmuntAnna Mrowiec-Zygmunt
Założycielka Biura Tłumaczeń i tłumacz języka niemieckiego.

Witam Państwa serdecznie,
moje zamiłowanie do języka niemieckiego rozpoczęło się już w dzieciństwie. Mieszkając w Niemczech i uczęszczając tam do szkoły, miałam możliwość nie tylko pogłębić znajomość języka niemieckiego, ale co również jest bardzo ważne, zapoznać się z miejscową kulturą. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim na wydziale filologicznym. Podążając za swoją pasją, jaką jest tłumaczenie, ukończyłam Podyplomowe Studia dla Tłumaczy Ustnych i Pisemnych w Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych w Sosnowcu. W zawodzie, jako Tłumacz pracuję od 2008 roku, ciągle rozwijając i uzupełniając swoje kwalifikacje.

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie i angażuję się w pełni w każdy projekt. Dzięki wsparciu mojego Zespołu pracuję zarówno nad strategią firmy jak i aktywnie przy realizacji usług.
Klienci cenią sobie w kontaktach ze mną najbardziej fachowość, rzetelność i terminowość…
i może jeszcze szybki, przyjemny kontakt ;-)

 


Magdalena Mila-Czarnota Szkoła Językowa Mila-LinguaMagdalena Mila-Czarnota

Założycielka Szkoły Językowej i lektor języka niemieckiego

Witam Państwa serdecznie,

Jest mi niezmiernie miło przedstawić się Państwu i zaprosić do poznania mojej osoby. Nazywam się Magdalena Mila-Czarnota.
Z wykształcenia jestem germanistką oraz grafikiem-plastykiem. Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, Uniwersytet Wrocławski na wydziale filologicznym oraz Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Ponadto chcąc zgłębić tajniki tłumaczeń ukończyłam także Podyplomowe Studium Tłumaczy Języka Niemieckiego na Uniwersytecie Wrocławskim. Moja przygoda z językiem zaczęła się jednak dużo wcześniej. Jako nastolatka mieszkałam w Niemczech i uczęszczałam tam do gimnazjum i na różne kursy językowe, chłonąc tym samym język w każdej wolnej chwili.

Moje wykształcenie idzie w parze z moim hobby.

Nie ma nic wspanialszego niż połączenie hobby z pracą. Wykorzystuję moje zdobyte kompetencje językowe i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu.

W wykonywaniu zawodu tłumacza, nauczyciela i specjalisty ds. szkoleń pomagają mi również moje cechy osobowości takie jak: otwartość, elastyczność, cierpliwość, empatia, kreatywność, dynamizm w działaniu, stanowczość, odpowiedzialność oraz skrupulatność. Jedną z moich umiejętności, którą szczególnie cenię, a którą z powodzeniem wykorzystuję zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, jest umiejętność ZAMIANY porażki w SUKCES.

W oparciu o swoje dotychczasowe umiejętności i zdobyty warsztat głęboko wierzę, że wspomogę każdą osobę w nauce języka obcego i będę mogła być wsparciem dla jej indywidualnych potrzeb, zarówno w zakresie nauki jak i tłumaczeń językowych.

Serdecznie zapraszam na lekcje językowe!
Magdalena Mila-Czarnota


 

Z naszej wieloletniej pasji do wspierania osób i instytucji w zakresie języków obcych,
powołaliśmy do życia profesjonalne Biuro Tłumaczeń oraz Szkołę Językową MILA-LINGUA.

Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie, rzemieślnikiem swoich ściśle ukierunkowanych umiejętności – czy to w zakresie tłumaczeń pisemnych, specjalistycznych, tłumaczeń ustnych czy też w nauczaniu i przekazywaniu wiedzy językowej.

Nasz DREAM TEAM tworzą starannie dobrani tłumacze, native speakerzy oraz lektorzy, którzy przechodzą wieloetapową rekrutację i są dobierani do zlecenia według swojej indywidualnej, fachowej wiedzy oraz kompetencji.

Działamy w branży tłumaczeniowej i językowej przeszło 8 lat. Jest to czas próby, którą przeszliśmy z sukcesem, stając się z roku na rok coraz silniejszym Zespołem.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i tylko z takimi specjalistami współpracujemy!

A co najważniejsze, od kiedy odkryliśmy naszą pasję, praca stała się dla nas przyjemnością i szczęściem, którym pragniemy dzielić się z Państwem.

Ogromnie nas cieszy każde wykonane tłumaczenie, zorganizowana konferencja, czy udzielona lekcja językowa. Dziękujemy Wszystkim naszym Klientom za Zaufanie i Szacunek, jakim nas obdarzają.

Gorące podziękowania za wsparcie wyjątkowym ekspertom (Pawłowi, Ani, Łukaszowi), dzięki którym
nasza strona internetowa odzwierciedla to jacy jesteśmy i do czego dążymy!

Dziękujemy partnerom biznesowym, przyjaciołom i rodzinom za wsparcie i motywację do rozwoju i realizacji celów!

Z otwartymi ramionami witamy każdego nowego Klienta, również Ciebie!
Z wyrazami szacunku
Zespół Mila-Lingua