Szkoła Językowa

„Uczymy tak, by język już nigdy nie był dla Ciebie obcy”.

Kameralna szkoła Językowa Mila-Lingua posiada stosowne doświadczenie oraz kwalifikacje w zakresie nauczania języków obcych. Naszą ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Na naukę języka nie jest bowiem nigdy za późno!

Sukcesy kadry nauczającej zaowocowały wieloletnią współpracą z pokaźnym gronem słuchaczy, którzy chętnie polecają nas innym.

Zespół lektorów charakteryzuje: odpowiedzialność, cierpliwość, dynamizm, gotowość do podejmowania nowych zadań i pokonywania trudności związanych z przyswajaniem języków obcych przez słuchaczy.

Wykorzystując swoje dotychczasowe doświadczenie i umiejętności wciąż poszukujemy nowych rozwiązań i ciekawych pomysłów, by zawsze wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Dysponujemy szeroką gamą materiałów dydaktycznych, co istotnie dodatkowo uatrakcyjnia naukę.

Metody nauczania:

  1. Stosujemy zróżnicowane metody i techniki nauczania tak, aby uatrakcyjnić zajęcia, łącząc tym samym „przyjemne z pożytecznym”.
  2. Stawiamy na „komunikację i akcję” – chcemy, aby Państwo w sposób naturalny i niewymuszony poszerzali swoje umiejętności językowe.
  3. Dla najmłodszych oferujemy naukę „na dywanie”, co oznacza przyswajanie wiedzy poprzez zabawę. W sposób naturalny i bezstresowy . Dzięki temu dzieci czują się jak u siebie, ucząc się w przyjaznym, dziecięcym klimacie.

Zapraszamy na bezpłatną lekcję pokazową!

Skorzystaj z zakładki Kontakt/Szkoła Językowa w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania.

Zapoznaj się również z naszą ofertą szkoleń specjalistycznych.