Kursy Specjalistyczne

Zespół Szkoły Językowej Mila-Lingua pragnie przedstawić Państwu swój autorski program nauczania skierowany do specjalistów z różnych dziecin, posługujących się lub chcących posługiwać się językiem obcym w swojej pracy. Program nauczania został stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia i w oparciu o zapotrzebowanie rynku szkoleń językowych na takie kursy.

Do kogo są skierowane kursy?

W szczególności dla osób działających w zawodach z sektora medycznego: lekarzy, pielęgniarek, opiekunek osób starszych, rehabilitantów oraz z sektora budowlanego, motoryzacyjnego: elektryków, murarzy, cieśli, mechaników, kierowców oraz wielu innych.

Jeżeli planujesz dalszy rozwój, chcesz wyjechać i pracować za granicą, pracujesz w zagranicznej firmie lub szukasz do współpracy zagranicznych firm – ten autorski program jest właśnie dla Ciebie!

Program obejmuje oprócz komunikacji w życiu codziennym również specjalistyczne i fachowe słownictwo używane na Twoim stanowisku pracy, czy też ogólnie w branży, w której działasz.

Posiadamy autorsko opracowane podręczniki oraz materiały dydaktyczne, dzięki którym język obcy nie będzie już dla Ciebie obcy w kontaktach z zagranicznymi firmami, pracodawcami czy współpracownikami.

Zapraszamy na bezpłatną lekcję pokazową!

Przejdź do formularza kontaktowego w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania.